-50%

Тренерка 6043

650 ден 1.300 ден

Состав 100%Памук

Исчисти
Шифра на продукт: 6043 Категорија:
Боја

Бела, Зелена, Кафена, Розе, Сива, Сина, Црна

Величина

S, M, L, XL