-40%

Тренерка 6055

1.800 ден 3.000 ден

Состав 100% Памук

Исчисти
Шифра на продукт: 6055 Категорија:
Боја

Зелена, Кремова, Сива, Сина, Црна

Величина

S, M, L, XL