-50%

Тренерка 6000

1.500 ден1.800 ден

Состав 100% Памук

Исчисти
Шифра на продукт: 6000 Категорија:
Боја

Бела, Кремова, Портокалова, Сина, Црна

Величина

S, M, L, XL