-30%

ЈАКНА 5114

1.960 ден 2.800 ден

Состав 100% Полиестер

Исчисти
Шифра на продукт: 5114 Категорија:
Боја

Кремова, ОЌЕР, Црна

Величина

M, L, XL, XXL, XXXL