-30%

Јакна 5105

1.610 ден 2.300 ден

Состав 100%Полиестер

Исчисти
Шифра на продукт: 5105 Категорија:
Боја

Сива, Тегет, Црвена, Црна

Величина

S, M, L, XL, XXL, XXXL