-40%

Фармерка 1061

1.020 ден 1.700 ден

Состав 98%Памук 2%Еластин

Исчисти
Шифра: 1061 Категорија: ,
Димензии Не е достапно
Величина

29, 30, 31, 32, 33, 34, 36