Маица 4030

Состав 100%Памук

Овој производ во моментов не е на залиха или е недостапен.

Шифра: 4030 Категорија:
Боја

Бела, Праска, Светло Плава, Тегет, Црна

Величина

S, M, L, XL, XXL