БЛУЗА 3151

Состав 100% Памук

Овој производ во моментов не е на залиха или е недостапен.

Шифра: 3151 Категорија:
Боја

Бела, Војничко зелена, Кремова, Тегет, Црна

Величина

M, L, XL, XXL