-40%

БЛУЗА 3145

480 ден 800 ден

Состав 100% Памук

Исчисти
Шифра на продукт: 3145 Категорија:
Боја

Бела, Војничко зелена, Жолта, Кафена, Кремова, Светло портокалова, Сива, Сина, Тегет, Црна

Величина

S, M, L, XL, XXL