-50%

БЛУЗА 3136

1.000 ден 2.000 ден

Состав 100%Памук

Исчисти
Шифра на продукт: 3136 Категорија:
Величина

S, M, L, XL, XXL

Боја

Светло сива, Сина, Тегет, Црвена, Црна