-50%

БЛУЗА 3135 OVER SIZE

500 ден 1.000 ден

Состав 100%Памук

Исчисти
Шифра на продукт: 3135 Категорија:
Боја

Бела, Војничко зелена, ОЌЕР, Црвена, Црна

Величина

M, L, XL