-50%

Блуза 3013

600 ден 1.200 ден

Состав 100%Памук

Исчисти
Шифра на продукт: 3013 Категорија:
Боја

Бела, Жолта, Сива, Тегет, Црвена, Црна

Величина

S, M, L, XL, XXL