-40%

БЛУЗА 3128

720 ден 1.200 ден

Состав 100% Памук

Исчисти
Шифра на продукт: 3128 Категорија:
Боја

Војничко зелена, Зелена, Розе, Светло сива, Тегет, Црна

Величина

S, M, L, XL, XXL