Блуза 3065

Состав 100% Памук

Овој производ во моментов не е на залиха или е недостапен.

Шифра: 3065 Категорија:
Боја

Војничко зелена, Зелена, Праска, Сина, Тегет, Црна

Величина

M, L, XL, XXL