-40%

Бермуда 1844

720 ден 1.200 ден

Состав 100% Полиестер
Исчисти
Шифра: 1844 Категорија:
Боја

Бела, Сина, Тегет, Црвена, Црна

Величина

S, M, L, XL, XXL, XXXL