-50%

БЛУЗА 3143

700 ден 1.400 ден

Состав 100%Памук

Исчисти
Шифра на продукт: 3143 Категорија:
Боја

Бордо, Војничко зелена, Жолта, Портокалова, СВЕТЛО РОЗЕВА, Сива, Сина, Тегет, Црвена, Црна

Величина

S, M, L, XL, XXL